marketing dla twojej firmy

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

SEO/SEM MARKETING

SEO – Search Engine Optimization to optymalizacja strony pod kontem wyszukiwarek internetowych w Polsce popularne pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

SEM – Search Engine Marketing to reklama w wyszukiwarkach internetowych prosty sposób na znalezienie się na pierwszej pozycji w Google i trafienie do odpowiedniego klienta.

Zapytaj o ofertę

WEBDESIGN

Tworzenie nowoczesnych stron internetowych, zgodnych z zasadami responsywności dobrze widocznych na telefonach to standard dla naszych specjalistów. Jeśli potrzebujesz nowej strony internetowej napisz do nas.

Zapytaj o ofertę

30% discount on appearals

Trendy cooking tonight

KONSULTACJE MARKETINGOWE

Nasi doświadczeni specjaliści sprawdzą państwa firmę pod kontem marketingu przeprowadzając audyt marketingowy wszystkich kanałów, udzielą także konsultacji w kluczowych aspektach marketingu. Dodatkowo prowadzimy skuteczne strategie marketingowe, planowanie komunikacji oraz działania z zakresu CSR i ECO Marketingu.

Zapytaj o ofertę

COPORATE DESIGN

Corporate design budowanie współczesnej marki. Tworzenie nowoczesnego wizerunku od logotypu przez papier firmowy po schematy komunikacyjne dla firm. Warto zainwestować w te działania już na początku istnienia naszego przedsiębiorstwa dzięki czemu zyskamy pewny i kompleksowy wizerunek na tle konkurencji.

Zapytaj o ofertę

30% discount on appearals

OUTSOURCING MARKETINGOWY

Nie znasz się na marketingu? Nic nie szkodzi nasz zespół przeprowadzi za Ciebie kampanie reklamowe kończące się wzrostem sprzedaży. Oferujemy także usługę koordynacji i nadzoru podmiotów zewnętrznych.

Zapytaj o ofertę

ANALIZY I BADANIA

Badania rynku i analiza konkurencji to kluczowe działania dla firm chcących się rozwijać i  zachować bezpieczeństwo kapitału. Przeprowadzamy ankiety online oraz badamy rynek w każdej branży. Przeanalizujemy także Twoje dane marketingowe i powiemy do czego możesz je wykorzystać.

Zapytaj o ofertę

30% discount on appearals

gwarancja jakości pimento